Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 710 |
| Początkowa rejestracja | 03/2010 |
| Przebieg | 48.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.000 kg |
| Długość w mm | 8.200 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| System nawigacji | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Wskazane uszkodzenie powypadkowe to wgniecenie przedniej pokrywy markizy. Lekko wjechałem w daszek.
Niewielkie zadrapania i otarcia lakieru na bocznych drzwiach. Niewielkie pęknięcia lakieru na przejściu z dachu do tyłu. Płyn chłodzący w ALDE 3010 wymaga wymiany. Opony pochodzą z 2019 roku i zostały przejechane ok. 5800. Wymiennik ciepła jest nieaktywny. Moim zdaniem zmodernizowany wzmacniacz nie działa poprawnie. Pojazd nie był używany przez ostatnie dwa lata, jest zaparkowany tylko w hali i dlatego ma zostać sprzedany. Nie jest zarejestrowany. Moim zdaniem stan wnętrza jest nadal bardzo dobry, tzn. nie jest zużyty. Zainstalowane są różne dodatkowe urządzenia, takie jak falownik, wzmacniacz, podpory do podnoszenia i MaxxFan.
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz