Nie. #231886
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Elegance I 660
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 10:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 660 |
| Początkowa rejestracja | 07/2004 |
| Przebieg | 168.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 33-ZP-LD |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.650 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Dobre krasjes / deukjes. Geen grote schades. APK i grote onderhoudsbeurt staat gepland voor 01 juni 2026.
Lokalizacja
Holandia, Echt
Kod Pocztowy: 6101 KV
Odległość:
... km
Nie. #231886
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Elegance I 660
Ładowanie ...
(sob., 30.05.2026, 10:23)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.