Nie. #226734
Okazja do zakupu
Bürstner Elegance I 640
Ta aukcja wygasła (śr., 20.05.2026, 13:24)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 640 |
| Początkowa rejestracja | 01/2005 |
| Przebieg | 81.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 81 kW (110 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.450 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu |
Opis ogólny
Znane wady
Zewnętrzna listwa po stronie kierowcy uszkodzona, ale nie rozerwana, tylny zderzak pęknięty pośrodku.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Thalfang
Kod Pocztowy: 54424
Odległość:
... km
Nie. #226734
Okazja do zakupu
Bürstner Elegance I 640
Ta aukcja wygasła (śr., 20.05.2026, 13:24)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.