Nie. #219321
Aktywny
Bürstner Copa 500
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 11:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Copa 500 |
| Początkowa rejestracja | 07/2024 |
| Przebieg | 24.800 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.190 kg |
| Długość w mm | 4.972 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie uszkodzenia lakieru w poszczególnych obszarach, które nie wpływają na funkcjonalność
Lokalizacja
Niemcy, Meiningen
Kod Pocztowy: 98617
Odległość:
... km
Nie. #219321
Aktywny
Bürstner Copa 500
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 11:36)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.