Nie. #195018
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Brevio T 600
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 12:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Brevio |
| Modell | T 600 |
| Początkowa rejestracja | 04/2014 |
| Przebieg | 110.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Niewielkie wgniecenie na progu i przednim lewym zderzaku. Niewielkie uszkodzenia lakieru na klapie silnika i odprysk lakieru w górnej przedniej części, przebarwienia (plamy z powodu gumy) na podłodze w tylnej części garażu.
Lokalizacja
Niemcy, Bremen
Kod Pocztowy: 28717
Odległość:
... km
Nie. #195018
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Brevio T 600
Ładowanie ...
(wt., 26.05.2026, 12:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.