Nie. #204889
Aktywny
Bürstner Averso 570 K
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:36)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil przyczepy kempingowej
| Marka | Bürstner |
| Model | Averso 570 K |
| Początkowa rejestracja | 04/2018 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.000 kg |
| Mover / pomoc w manewrowaniu | Tak |
| HU ważny | Tak |
| HU ważne do | 04/2026 |
| Długość w mm | 7.730 mm |
| Sprzęgło antypoślizgowe | Tak |
| Parking / klimatyzator dachowy | Tak |
| Liczba miejsc do spania | 4 |
Sprzęt
| Układ hamulca najazdowego | |
| Prysznic zewnętrzny | |
| Osłona dyszla | |
| Łóżko francuskie | |
| Prysznic | |
| Łóżka piętrowe / Łóżka piętrowe | |
| Zaciemnienie okna | |
| Zbiornik świeżej wody | |
| Ogrzewanie gazowe | |
| Dach GRP | |
| Lodówka | |
| Wsparcie stabilności | |
| Markiza | |
| WC |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Vlotho
Kod Pocztowy: 32602
Odległość:
... km
Nie. #204889
Aktywny
Bürstner Averso 570 K
Ładowanie ...
(wt., 31.03.2026, 11:36)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.