Nie. #206469
Aktywny
Bürstner A747-2
Ładowanie ...
(śr., 01.04.2026, 16:13)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A747-2 |
| Początkowa rejestracja | 04/2002 |
| Przebieg | 37.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 8.200 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Pojazd 3-osiowy, oznaki zużycia ze względu na wiek
Lokalizacja
Niemcy, Hartheim
Kod Pocztowy: 79258
Odległość:
... km
Nie. #206469
Aktywny
Bürstner A747-2
Ładowanie ...
(śr., 01.04.2026, 16:13)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.