Nie. #128855
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner A535-2 active
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 09:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A535-2 active |
| Początkowa rejestracja | 12/2001 |
| Przebieg | 96.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.600 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Według raportu TÜV: powierzchowna korozja przedniego prawego zespołu podłogowego
Zainstalowano nową skrzynię biegów, ponieważ drążek zmiany biegów był wcześniej zawodny
Lokalizacja
Niemcy, Heidelberg
Kod Pocztowy: 69120
Odległość:
... km
Nie. #128855
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner A535-2 active
Ładowanie ...
(czw., 28.05.2026, 09:39)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.