Nie. #183177
Aktywny
Bürstner A 574/3
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:38)
Dostępność: 02. Mai 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A 574/3 |
| Początkowa rejestracja | 12/2003 |
| Przebieg | 81.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.600 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
Opis ogólny
Znane wady
Wgniecenie przedniego lewego błotnika, pęknięcie lewej bocznej szyby
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Pleidelsheim
Kod Pocztowy: 74385
Odległość:
... km
Nie. #183177
Aktywny
Bürstner A 574/3
Ładowanie ...
(wt., 07.04.2026, 09:38)
Dostępność: 02. Mai 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.