Nie. #206460
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bimobil BJ 330
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bimobil |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | BJ |
| Modell | 330 |
| Początkowa rejestracja | 03/2009 |
| Przebieg | 350.000 km |
| Podwozie | Mercedes |
| Moc silnika w kW | 135 kW (184 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2987 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 5.000 kg |
| Długość w mm | 6.850 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Rdza na
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Moers
Kod Pocztowy: 47443
Odległość:
... km
Nie. #206460
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bimobil BJ 330
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:12)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.