Nie. #201528
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Benimar Tessoro T 463 Up
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:28)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Benimar |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Tessoro |
| Modell | T 463 Up |
| Początkowa rejestracja | 06/2022 |
| Przebieg | 30.200 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1995 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.488 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Freystadt - Möning
Kod Pocztowy: 92342
Odległość:
... km
Nie. #201528
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Benimar Tessoro T 463 Up
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:28)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.