Nie. #208991
Aktywny
Bavaria swan 599
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:29)
Dostępność: 24. April 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bavaria |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | swan 599 |
| Początkowa rejestracja | 07/2017 |
| Przebieg | 71.000 km |
| Podwozie | Peugeot |
| Moc silnika w kW | 120 kW (163 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1997 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.350 kg |
| Długość w mm | 6.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | System dźwiękowy, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Potsdam
Kod Pocztowy: 14471
Odległość:
... km
Nie. #208991
Aktywny
Bavaria swan 599
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 09:29)
Dostępność: 24. April 2026
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.