Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
| Marka | Bavaria |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | A6 ED |
| Początkowa rejestracja | 03/2002 |
| Przebieg | 164.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Nadbudowa: Frankia / Bavaria, pojazd z alkową, typ A6ED
Podstawa: Fiat Ducato 244, silnik 2,8 litra, 125 KM
DMC 3500 kg, TÜV 04/2028, próba gazowa 10/2026
Rok budowy 03/2004 (również pierwsza rejestracja)
Długość 5,99 metra, sprzęg przyczepy
4 miejsca do spania, 2 we wnęce, 2 z tyłu w poprzek na łóżkach piętrowych
4 pasy bezpieczeństwa, zbiornik paliwa 135 litrów, całkowity przebieg ok. 164000 km
Brak telewizora, anteny, odbiornika itp. są dostępne i mogą być
mogą być przekazane
Uszkodzony kocioł
ostatnia wymiana oleju wraz z filtrem oleju i filtrem powietrza 04/2025
Wymiana paska rozrządu i pompy wodnej 2021 przy Km 145000
Ochrona podwozia i konserwacja pustych kół 2017
Oddzielny prysznic i toaleta, prysznic był używany jako pomieszczenie do przechowywania
Używany jako schowek i wyposażony w drążek na ubrania
Duże drzwi do schowka po prawej stronie, mniejsze drzwi po lewej stronie (doposażone)
Wzmocnione przednie i tylne resory firmy Goldschmitt
Pojazd ma sezonowe tablice rejestracyjne (04-10)
Widziany zimą w suchej hali
Profesjonalne mycie ręczne i konserwacja w kwietniu
2025 mały wyciek nad drzwiami nadwozia,
został naprawiony przez wyspecjalizowaną firmę.
W zestawie markiza pneumatyczna do markizy.
Dostawa pojazdu od kwietnia 2026 roku
Wcześniej, jeśli zostanie złożona odpowiednia oferta.
Cena wywoławcza: 16500,-- Euro
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz