Nie. #207615
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Andere Unique Caravan C640 free
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:10)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Furgonetka |
| Model | Unique Caravan C640 free |
| Początkowa rejestracja | 08/2024 |
| Przebieg | 230 km |
| Podwozie | Citroen |
| Moc silnika w kW | 121 kW (165 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2179 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.400 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył, Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB, Bluetooth |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Wegscheid
Kod Pocztowy: 94110
Odległość:
... km
Nie. #207615
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Andere Unique Caravan C640 free
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 16:10)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Cena wydania:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.