Nie. #223736
Aktywny
Andere Solifer Finlandia I 695
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:14)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Zarezerwowana cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Solifer Finlandia I 695 |
| Początkowa rejestracja | 03/2026 |
| Przebieg | 10 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.400 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Felgi aluminiowe | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Berlin
Kod Pocztowy: 13597
Odległość:
... km
Nie. #223736
Aktywny
Andere Solifer Finlandia I 695
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 14:14)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Zarezerwowana cena:
... €
(w tym 19% VAT.)
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.