Nie. #226680
Aktywny
Andere Mizar Garage
Ładowanie ...
(czw., 21.05.2026, 12:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Mizar Garage |
| Początkowa rejestracja | 07/2003 |
| Przebieg | 162.121 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.500 kg |
| Długość w mm | 6.890 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB |
Opis ogólny
Znane wady
Na tylnym zderzaku znajdują się
3 małe otwory w plastiku.
Po jednej stronie plastiku znajduje się rysa.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Eyendorf
Kod Pocztowy: 21376
Odległość:
... km
Nie. #226680
Aktywny
Andere Mizar Garage
Ładowanie ...
(czw., 21.05.2026, 12:42)
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.