Nie. #219832
Aktywny
Andere Hehn
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Hehn |
| Początkowa rejestracja | 07/2004 |
| Przebieg | 132.347 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 92 kW (125 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2402 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.300 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| ESP | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Uderzenie parkingowe (zadrapanie) po prawej stronie.
I normalne oznaki wieku.
Lokalizacja
Niemcy, Duisburg
Kod Pocztowy: 47259
Odległość:
... km
Nie. #219832
Aktywny
Andere Hehn
Ładowanie ...
(pon., 04.05.2026, 14:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.