Nie. #208223
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Andere FFB Classic 580 LC
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 12:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | FFB Classic 580 LC |
| Początkowa rejestracja | 03/1999 |
| Przebieg | 85.471 km |
| Podwozie | Iveco |
| Moc silnika w kW | 85 kW (116 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2500 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 35.001 kg |
| Długość w mm | 6.090 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Großenwiehe
Kod Pocztowy: 24969
Odległość:
... km
Nie. #208223
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Andere FFB Classic 580 LC
Ładowanie ...
(sob., 04.04.2026, 12:57)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.