Nie. #120995
Aktywny
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Zintegrowany |
| Model | Damon Avanti Wohnmobil 3106 |
| Początkowa rejestracja | 08/2011 |
| Przebieg | 31.209 km |
| Podwozie | Andere |
| Moc silnika w kW | 150 kW (204 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2999 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 7.273 kg |
| Długość w mm | 9.700 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Radio / CD, System dźwiękowy, Bluetooth |
| Ogrzewanie siedzenia | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Wymagany test gazu Zbiornik gazu musi zostać wymieniony
Przednia szyba nie została prawidłowo zamontowana.
Lokalizacja
Niemcy, Hessen - Mücke
Kod Pocztowy: 35325
Odległość:
... km
Nie. #120995
Aktywny
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 09:35)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.