Nie. #229206
Aktywny
Andere Cristal H 590
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Model | Cristal H 590 |
| Początkowa rejestracja | 07/2002 |
| Przebieg | 283.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.499 kg |
| Długość w mm | 6.390 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Drzwi pasażera lekko wgniecione na dole, usterki TÜV (lekki ubytek oleju w silniku, przednia prawa rama zardzewiała przez punkt podnośnika z przodu po prawej stronie, przewód hamulcowy z przodu iz tyłu lekko skorodowany)
Lokalizacja
Niemcy, Frankweiler
Kod Pocztowy: 76833
Odległość:
... km
Nie. #229206
Aktywny
Andere Cristal H 590
Ładowanie ...
(śr., 27.05.2026, 09:47)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.