Nie. #223438
Aktywny
Andere Blue camp sky 400
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Andere |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | Blue camp sky 400 |
| Początkowa rejestracja | 05/2005 |
| Przebieg | 225.000 km |
| Podwozie | Ford |
| Moc silnika w kW | 103 kW (140 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2402 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | JK653T |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Luifel momenteel afwezig,
Schade professioneel hersteld, wand verstevigd voor plaatsing luifel.
Lokalizacja
Holandia, Herwijnen
Kod Pocztowy: 4171CE
Odległość:
... km
Nie. #223438
Aktywny
Andere Blue camp sky 400
Ładowanie ...
(wt., 12.05.2026, 15:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.