Nie. #217856
Już niedostępne
Ahorn Van 550
Koniec aukcji: pon., 27.04.2026, 12:32
Dostępność: 15. Juni 2026
Ostatnia oferta:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ahorn |
| Kategoria | Furgonetka |
| Baureihe | Van |
| Modell | 550 |
| Początkowa rejestracja | 07/2023 |
| Przebieg | 12.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2299 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 5.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Czujnik światła | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Parawan prysznicowy został zdemontowany, można go zamontować ponownie.
Lokalizacja
Niemcy, Loxstedt
Kod Pocztowy: 27612
Odległość:
... km
Nie. #217856
Już niedostępne
Ahorn Van 550
Koniec aukcji: pon., 27.04.2026, 12:32
Dostępność: 15. Juni 2026
Ostatnia oferta:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.