Nie. #206119
Aktywny
Ahorn Eco A 660
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ahorn |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Eco A |
| Modell | 660 |
| Początkowa rejestracja | 05/2020 |
| Przebieg | 72.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.600 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
| Drugi zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Kerken
Kod Pocztowy: 47647
Odległość:
... km
Nie. #206119
Aktywny
Ahorn Eco A 660
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:40)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.