Nie. #99861
W trakcie badania
Ahorn Canada AE
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ahorn |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Canada |
| Model | AE |
| Początkowa rejestracja | 04/2017 |
| Przebieg | 30.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 125 kW (170 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 7.500 mm |
| Główny zestaw opon | Opony zimowe |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ISOFIX | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Mała rysa na masce, mała rysa po prawej stronie
Lokalizacja
Niemcy, Essen
Kod Pocztowy: 45355
Odległość:
... km
Nie. #99861
W trakcie badania
Ahorn Canada AE
Dostępność: natychmiast
Cena wywoławcza:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.