Nie. #224743
Aktywny
Ahorn Canada AE
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:46)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ahorn |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Canada |
| Modell | AE |
| Początkowa rejestracja | 12/2017 |
| Przebieg | 60.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 92 kW (125 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | Unbekannt cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.470 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Rheinberg
Kod Pocztowy: 47495
Odległość:
... km
Nie. #224743
Aktywny
Ahorn Canada AE
Ładowanie ...
(czw., 14.05.2026, 15:46)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.