Nie. #219593
Aktywny
Ahorn Camp 690 P
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ahorn |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Camp |
| Modell | 690 P |
| Początkowa rejestracja | 11/2016 |
| Przebieg | 72.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 100 kW (136 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2299 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Stan jak na zdjęciach, na masce z przodu po lewej za długo były ptasie odchody, dlatego brakuje trochę koloru.
Zderzak tylny prawy, małe pęknięcie, nadkole tylne prawe, brakuje tu małego kawałka, projekt stopnia 2000 czasami wisi, powinien zostać odnowiony, test gazu był dobry, czujnik zderzeniowy i wąż odrywający wymagają odnowienia (10 lat), w garażu tylnym lewym jest małe pęknięcie, tylko wewnątrz, od 2017 roku, nie przeszkadzało mi. Roleta w oknie kuchennym wymaga dodatkowego wspornika.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Schifferstadt
Kod Pocztowy: 67105
Odległość:
... km
Nie. #219593
Aktywny
Ahorn Camp 690 P
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:42)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.