Nie. #221252
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Ahorn Alaska TE plus
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ahorn |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Alaska |
| Modell | TE plus |
| Początkowa rejestracja | 04/2024 |
| Przebieg | 25.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 107 kW (145 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2299 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 7.000 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Altrip
Kod Pocztowy: 67122
Odległość:
... km
Nie. #221252
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Ahorn Alaska TE plus
Ładowanie ...
(pt., 29.05.2026, 09:15)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.