Nie. #206079
Aktywny
Ahorn ACA 690 plus
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Ahorn |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | ACA |
| Modell | 690 plus |
| Początkowa rejestracja | 03/2022 |
| Przebieg | 75.000 km |
| Podwozie | Renault |
| Moc silnika w kW | 107 kW (145 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2299 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Remscheid
Kod Pocztowy: 42899
Odległość:
... km
Nie. #206079
Aktywny
Ahorn ACA 690 plus
Ładowanie ...
(czw., 02.04.2026, 10:30)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.