Nie. #224901
Aktywny
Adria Matrix Supreme 670 DL
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:43)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Adria |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Matrix Supreme |
| Modell | 670 DL |
| Początkowa rejestracja | 05/2025 |
| Przebieg | 12.500 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 132 kW (179 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2184 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.400 kg |
| Długość w mm | 7.480 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Bluetooth, Apple CarPlay, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
1 małe zadrapanie na powierzchni przedniego zderzaka (prawie niewidoczne)
Lokalizacja
Niemcy, St.Michaelisdonn
Kod Pocztowy: 25693
Odległość:
... km
Nie. #224901
Aktywny
Adria Matrix Supreme 670 DL
Ładowanie ...
(sob., 16.05.2026, 11:43)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.