Nie. #179181
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 15:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Adria |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Matrix Plus M |
| Modell | 670 SL Platinum |
| Początkowa rejestracja | 05/2017 |
| Przebieg | 24.950 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 110 kW (150 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.150 kg |
| Długość w mm | 7.380 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Przód, Tył, Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Czujnik światła | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Bluetooth |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Mały, ledwo widoczny mini guz
Lokalizacja
Niemcy, Lamspringe
Kod Pocztowy: 31195
Odległość:
... km
Nie. #179181
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Ładowanie ...
(pt., 03.04.2026, 15:55)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.