Nie. #220099
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Adria Coral Plus 670 SL
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:34)
Dostępność: 15. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Adria |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Coral Plus |
| Modell | 670 SL |
| Początkowa rejestracja | 09/2020 |
| Przebieg | 40.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 118 kW (160 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.910 kg |
| Długość w mm | 7.490 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Możliwość wyłączenia poduszki powietrznej pasażera | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX, Połączenie USB, Bluetooth, Ekran dotykowy |
| Tempomat |
Opis ogólny
Znane wady
Połączenie 12V TV ma luźny styk
Ad Blue zatankowany w zbiorniku paliwa, uszkodzenie naprawione przez specjalistyczny warsztat i brak szkód następczych po 20000 km
Lokalizacja
Niemcy, Wadersloh
Kod Pocztowy: 59329
Odległość:
... km
Nie. #220099
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Adria Coral Plus 670 SL
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:34)
Dostępność: 15. Juni 2026
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.