Nie. #220077
Aktywny
Adria Coral 660 SL
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:32)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Adria |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Coral |
| Modell | 660 SL |
| Początkowa rejestracja | 04/2005 |
| Przebieg | 75.728 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 2 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.993 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Kissing
Kod Pocztowy: 86438
Odległość:
... km
Nie. #220077
Aktywny
Adria Coral 660 SL
Ładowanie ...
(sob., 02.05.2026, 09:32)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.