Nie. #221717
Okazja do zakupu
Adria Adriatik S574SP
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 14:30)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Adria |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Adriatik |
| Model | S574SP |
| Początkowa rejestracja | 02/2008 |
| Przebieg | 130.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 96 kW (131 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2287 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | 4-TBR-32 |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.440 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| System alarmowy | |
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD, Połączenie AUX |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Zderzak jest uszkodzony po prawej stronie. Betreft alleen het hoekje dat vervangen zou moeten worden, is een los deel van de bumper. Oświetlenie nadal działa.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Holandia, Simonshaven
Kod Pocztowy: 3212
Odległość:
... km
Nie. #221717
Okazja do zakupu
Adria Adriatik S574SP
Ta aukcja wygasła (czw., 14.05.2026, 14:30)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.