Nie. #225517
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Adria Adriatik Coral 660SL
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 12:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Adria |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Adriatik |
| Model | Coral 660SL |
| Początkowa rejestracja | 12/2005 |
| Przebieg | 155.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Licence Plate | XT670B |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 5 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.600 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio, Połączenie AUX, Połączenie USB |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Oba światła rufowe sprawne, światło uszkodzone.
Zderzak za światłem uszkodzony.
Scheurtje in een van de drie panelen douchedeur (wel gewoon bruikbaar).
Uszkodzenie
Lokalizacja
Holandia, Purmerend
Kod Pocztowy: 1447 HJ
Odległość:
... km
Nie. #225517
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Adria Adriatik Coral 660SL
Ładowanie ...
(pt., 22.05.2026, 12:50)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.