Nie. #218402
Okazja do zakupu
Adria Adriatik A 660WP
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:56)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Adria |
| Kategoria | Alkowa |
| Baureihe | Adriatik A |
| Model | 660WP |
| Początkowa rejestracja | 06/2003 |
| Przebieg | 87.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 94 kW (128 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 6 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.500 kg |
| Długość w mm | 6.600 mm |
| Główny zestaw opon | Opony letnie |
Sprzęt
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Großkrotzenburg
Kod Pocztowy: 63538
Odległość:
... km
Nie. #218402
Okazja do zakupu
Adria Adriatik A 660WP
Ta aukcja wygasła (wt., 28.04.2026, 14:56)
Dostępność: natychmiast
Zarezerwowana cena:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.