Nie. #192745
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Mobilvetta Oklahoma
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 13:03)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Mobilvetta |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Oklahoma |
| Początkowa rejestracja | 12/2011 |
| Przebieg | 59.700 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 74 kW (101 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2198 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Brak klimatyzacji w kabinie |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.300 kg |
| Długość w mm | 7.120 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Centralny zamek | Centralny zamek z pilotem radiowym |
Opis ogólny
Znane wady
Ma niewielkie uszkodzenie tylnego lewego światła, patrz zdjęcie.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Nümbrecht
Kod Pocztowy: 51588
Odległość:
... km
Nie. #192745
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Mobilvetta Oklahoma
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 13:03)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.