Nie. #127213
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Van TI Plus 650 MEG
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:26)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Knaus |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 650 MEG |
| Początkowa rejestracja | 11/2023 |
| Przebieg | 3.500 km |
| Podwozie | VW |
| Moc silnika w kW | 132 kW (179 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 1968 cm³ |
| Skrzynia biegów | Automatyczny |
| Paliwo | Diesel |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 3 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 4.000 kg |
| Długość w mm | 6.990 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Poduszka powietrzna dla pasażera z przodu | |
| Napęd na wszystkie koła | |
| Hak holowniczy | |
| Komputer pokładowy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Kamera |
| Elektryczne lusterka zewnętrzne | |
| Elektrycznie sterowane szyby z przodu | |
| ESP | |
| Zestaw głośnomówiący | |
| ISOFIX | |
| Felgi aluminiowe | |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Kierownica wielofunkcyjna | |
| System nawigacji | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio |
| Tempomat | |
| Centralny zamek | Centralny zamek |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Mönchengladbach
Kod Pocztowy: 41199
Odległość:
... km
Nie. #127213
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Knaus Van TI Plus 650 MEG
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 09:26)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.