Nie. #222040
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Eura Mobil 665 HS
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 13:07)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Eura Mobil |
| Kategoria | Alkowa |
| Model | 665 HS |
| Początkowa rejestracja | 08/2001 |
| Przebieg | 132.000 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 90 kW (122 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2800 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 2.800 kg |
| Długość w mm | 6.905 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Radio i dźwięk | Radio |
Opis ogólny
Znane wady
Brak znanych wad, o których warto wspomnieć
Lokalizacja
Niemcy, Berlin
Kod Pocztowy: 13088
Odległość:
... km
Nie. #222040
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Eura Mobil 665 HS
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 13:07)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.