Nie. #225764
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Marano T 590
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 10:13)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Profil pojazdu
| Marka | Bürstner |
| Kategoria | Częściowo zintegrowany |
| Baureihe | Marano |
| Modell | T 590 |
| Początkowa rejestracja | 07/2005 |
| Przebieg | 107.546 km |
| Podwozie | Fiat |
| Moc silnika w kW | 81 kW (110 PS) |
| Przemieszczenie w cm³ | 2286 cm³ |
| Skrzynia biegów | Obwód |
| Paliwo | Diesel |
| Klimatyzacja | Klimatyzacja kabiny |
| Liczba miejsc z pasami bezpieczeństwa | 4 |
| Dopuszczalna masa całkowita w kg | 3.400 kg |
| Długość w mm | 5.999 mm |
| Główny zestaw opon | Opony całoroczne |
Sprzęt
| Hak holowniczy | |
| Obrotowy fotel pasażera | |
| Obrotowy fotel kierowcy | |
| Pomoc w parkowaniu | Tył, Kamera |
| Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa | |
| Filtr cząstek stałych | |
| Radio i dźwięk | Radio / CD |
Opis ogólny
Znane wady
Zadrapanie po dotknięciu gałęzi przez poprzedniego właściciela. ( patrz zdjęcie ).
Poza tym nic nie wiadomo.
Uszkodzenie
Lokalizacja
Niemcy, Südbrookmerland
Kod Pocztowy: 26624
Odległość:
... km
Nie. #225764
Aktywny
Możliwy natychmiastowy zakup
Bürstner Marano T 590
Ładowanie ...
(pon., 25.05.2026, 10:13)
Dostępność: natychmiast
Aktualna cena:
... €
Cena wydania:
... €
Komisja:
... €
Zakup jest obecnie możliwy tylko dla profesjonalnych dealerów. Teraz
Czy masz dodatkowe pytania dotyczące pojazdu?
Istnieje możliwość wysłania wiadomości do sprzedawcy.